Maltepe Elektrikçi 7/24 Acil Suden Elektrik 0535 921 27 47

Maltepe Elektrik Ustası Ve Tamircisi ( ELEKTRİKÇİ )

Maltepe Elektrikçi

Maltepe Elektrikçi firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan dolayı gurur duymaktayız. Elektrik arızalarının yalnızca işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde can ve mal güvenliğiniz tehlikeye girebilmektedir. Bu sebeple her türlü Elektrik Arızaları, Kurulumları, Bakımları bu konularda uzman olan Suden Elektrik olarak sizlere sunuyoruz. Maltepe Elektrikçilik Arıza hattı 05359212747 dan 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Sorununuz en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.

Evlerde En Çok Meydana Gelen Elektrik Arızaları

Faz Problemleri

Evin bazı odalarında elektrik yok, Apartmanda elektrik var ama bizim evde elektrik yok gibi çok fazla karşılaştığımız bir durumdur. Sebebi evinize gelen 3 faz’dan bir veya iki fazın gitmesi durumunda evdeki bazı odalarda elektrik enerjisi olmayabilir. Aynı durum apartman içinde geçerlidir. Eğer apartmanda bazı evlerde elektrik var bazı evlerde yok ise muhtemelen elektriği olmayan evler giden faz’dan besleniyorlar dır. Bu durum için şehrinizdeki elektrik arıza birimlerinden yardım alabilirsiniz şebekeden kaynaklı olabilir. 3 fazlı sistemde nötr gevşemiş ya da kopmuş olması da problem olabilir. Sizlerin can ve mal güvenliğiniz için lütfen bu gibi sorunlara müdahale etmeyiniz ve derhal işinde uzman ekibimizi 05359212747 numarasından arayarak yardım isteyiniz. İstanbulda hizmet veren ekibimizde derhal sorununuzu çözmek için geleceğiz.

Faz Problemleri

Maltepe bölgesinde verdiğimiz başlıca teknik hizmetlerimiz

Elektrik Plan, Elektrik Proje Taahhüt, Aktif, Reaktif, Pano, Elektrik Malzemeleri, AvizeÇeşitleri, Elektrik Malzemeleri, Avize Mağaza Aydınlatma Sistemleri, Güç Dağıtım Tesisatı, Alçak gerilim güç dağıtımı, Priz tesisatı Mekanik tesisat için güç dağıtımı vemotor beslemeleri, Aydınlatma Tesisatı Genel aydınlatma Çıkış/bilgi/yönlendirme aydınlatması, Acil durum aydınlatmas Seslendirme Sistemleri Dış aydınlatma (Çevre aydınlatması), Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü - Reaktif Güç Kompanzasyonu, Zayıf Akım Tesisatı Telefon Santrali Kurulumu ve Sistem Kurulması Kamera Güvenlik Sistemlerinin Kurulması Hırsız Güvenlik Sistemlerinin Kurulması, Seslendirme Sistemleri, Network Data Kablolama Alt Yapı,Yangın Güvenlik Sistemlerinin Kurulması TV Santrali Sistemlerinin Kurulması gibi hizmetlerinizi Suden Elektrik olarak büyük bir itinayla sizlere sunmaktan ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüme kavuşturduğumuz için mutluyuz. Maltepe Elektrikçi olarak 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz noktalar

Evler, İşyerleri, Aparmanlar, Hastaneler, Siteler, Okullar, Alış veriş merkezleri, Konfeksiyon Üretim Tesisleri, Bankalar, Resmi kurumlar, Endüstriyel Tesisler v.b. bir çok alanda Maltepe Elektrik Arıza Hizmeti olarak 7/24 Elektrik Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz.

 • Maltepe Elektrikçi Yüksek gerilim elektrik, orta gerilim pano kurulumu, santral kablo çekme, telefon arızaları giderme,
 • Elektrik panosu kurulumu, bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,
 • Kompanze elektrik pano kurulumu, otomasyon sistemleri kurulumu,
 • Alçak gerilim, orta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,
 • İş yeri, büro, dükkan elektrik kablolama, büro, ofis ve iş yeri elektrik arızası,
 • Maltepe Elektrikçilik Daire içerisine topraklama hat çekimi, paratoner kurulumu,
 • Elektrik kablolama, tava kurulumu, daire içi elektrik arızası, ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma,
 • Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, firma ve ev alarm sistemleri kurulumu,
 • Çanak anten düzeltme, uydu kurulumu güncelleme,
 • Maltepe Elektrikçilik Dış mekan, iç mekan güvenlik sistemleri kablolama,
 • ADSL kablolama, cat5 kablo, cat6 kablo, internet arızaları, vitrin aydınlatma,
 • Elektrik malzemeleri yenileme ve vitrin aydınlatma sistemleri’nde çözümler sunuyoruz.

Maltepe bölgesinde hizmetlerimiz...

Pano Montaj Bakım
İnternet Kurulum Hizmetleri
Merkezi Uydu Sistemleri
Kamera Sistemleri Kurulum
Elektrik Arıza Hizmetleri

Suden Elektrik olarak biz kimiz?

Elektrik Arızanız mı var? Acil Elektrikçi mi lazım? İnternet hattı kurulumu mu gerekliyor ? Acil Elektrik Servisi mi gerekiyor? Maltepe İlçesinde en iyi elektrikçiyi mi arıyorsunuz? Çok yakınsınız 0535 921 27 47 hemen arayın. Derhal uzman ekibimizle birlikte sorunlarınızı çözelim.

Maltepe bölgesinde hizmet verdiğimiz mahalleler

Altayçeşme Mahallesi Altıntepe Mahallesi Aydınevler Mahallesi Bağlarbaşı Mahallesi Başıbüyük Mahallesi Büyükbakkalköy Mahallesi Cevizli Mahallesi Çınar Mahallesi Esenkent Mahallesi Feyzullah Mahallesi Fındıklı Mahallesi Girne Mahallesi Gülensu Mahallesi Gülsuyu Mahallesi İdealtepe Mahallesi Küçükyalı Mahallesi Yalı Mahallesi Zümrütevler Mahallesi
Bizimle iletişime geçin.

Adres

Şaban

Suden Elektrik

Cevizli Mahallesi Çiftler Caddesi No:3

Maltepe / İstanbul

sudenelektrik@gmail.com

05359212747

Maltepe Elektrikçi Pendik Elektrikçi Kartal Elektrikçi Bostanci Elektrikçi